Opiekunka do pani w ok. Monachium - 303/02
Curaform24
Toruń, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Panią do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEJ : 86 lat, 45 kg, 163 cm, Pani ma niskie ciśnienie, osłabienie po szpitalu, porusza się z pomocą, ryzyko upadku.

Inkontynencja , ograniczony słuch. Interesuje się literaturą, historią lubi oglądać TV. Sporadyczna praca w nocy pomoc w toalecie Warunki pobytowe : Pan mieszka na obrzeżach miasta, sklepy 10min.

komunikacja 5min DLA OPIEKUKI : pokój z łóżkiem i szafą, Internet, TV OBOWIĄZKI : pomoc przy : higienie ciała, przy toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, umawianie i towarzyszenie przy wizytach lekarskich, Zakupy, gotowanie pranie.

Wymagania : kobieta, z doświadczeniem, z komunikatywną znajomością jęz. niem., niepalącą. LOKALIZACJA : Monachium TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : ok 30.

11.2016. Naszym Opiekunkom oferujemy : - sprawdzone oferty -legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy -atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności - gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia -opłacanie składek ZUS -dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech -pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec Zapraszamy do kontaktu : Curaform 24 Gliwice Tel.

32 33-93-106,-107 ; 530 074 204 mail :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku