HYDRAULIK - OPŁACONE MIESZKANIE + AUTO
APV.EU Sp. z o. o. Sp. K
Krakow, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego holenderskiego Klienta kandydatów na stanowisko : HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI SANITARNEJOPIS STANOWISKA : - montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, biały montaż- praca z rysunkiem technicznymOFERUJEMY : - wynagrodzenie 12-14 EUR netto / h w zależności od doświadczenia- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- terminowe wypłaty wynagrodzenia (do 10-tego każdego mies.

możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu- zorganizowane i opłacone mieszkanie- narzędzia do pracy oraz odzież ochronną- bezpłatny transport początek / koniec kontraktu i auto na miejscu- zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu- dodatkowe 100 euro za polecenie nowego pracownika (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)WYMAGANIA : - doświadczenie na stanowisku hydraulika - min.

2 lata- VCA (możliwość wyrobienia)- BSN- dyspozycyjność, sumienność i samodzielność- umiejętność czytania planów- mile widziane lutowanie miedzi na twardo i miękko- mile widziana znajomość języków obcychAdministratorem danych jest APV.

EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku