Młodszy konstruktor (pasywne sys. bezp.)
ZF
-, Częstochowa
5 d. temu
source : Just Join IT

Zadania :

  • Udział w procesie rozwoju produktu poduszki powietrzne;
  • Przygotowanie rysunków 2D wraz z GD&T oraz określenie wymagań, cech funkcjonalnych;
  • Współpraca przy przygotowywaniu analiz DFMEA i dokumentacji;
  • Współpraca z działem zakupów i jakości w zakresie projektowania narzędzi (linia do szycia, ramy), produkcyjności, procesu PPAP;
  • Współpraca przy ocenie i analizie wyników testów, ocena niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów;
  • Wsparcie i koordynacja działań produkcji oraz dostawców w zakresie odpowiedzialności produktowej.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn;
  • Znajomość programów CAD - preferowany : Catia v5;
  • Znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych oraz norm rysunkowych;
  • Wiedza z zakresu materiałów tekstylnych wykorzystywanych w inżynierii będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku, umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywność.
  • Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Rozbudowany pakiet socjalny.
  • Zgłoś tę pracę