Kierownik budowy
Assunto Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży wykonawstwa sieci i przyłączy wod-kan szuka pracownika na stanowisko : Kierownik budowy Zakres obowiązków : - nadzór nad robotami zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramami, - nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, - opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową, - udział w procesie ofertowania, - bezpośredni kontakt z Inwestorem / Inspektorami.

Oferujemy : - pracę głównie na miejscu (Rzeszów i okolice do 100km), - umowę o pracę na pełen etat z godnym wynagrodzeniem, - samochód, komputer, telefon służbowy, - możliwość dodatkowych ubezpieczeń grupowych, - praca w niewielkiej, rozwijającej się firmie, realny wpływ na jej kształt, - przyjazna atmosfera.

Wymagania : - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń sanitarne, - wykształcenie techniczne budowlane, - prawo jazdy kat.

B, - płynna obsługa podstawowych programów biurowych (MS Word, MS Excel) oraz podstawowa znajomość AutoCad, programów do kosztorysowania, - umiejętność organizacji pracy i zarządzania ludźmi, - chęć do pracy i kreatywne podejście do sytuacji problemowych.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV wraz z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres w tytule wpisując nazwę stanowiska Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ASSUNTO Sp.

z o. o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Armii Krajowej 4 A, 35-307 Rzeszów, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również prosimy o zawarcie drugiej zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ASSUNTO Sp.

z o. o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Armii Krajowej 4 A, 35-307 Rzeszów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

na adres e-mail : Administratorem danych osobowych jest ASSUNTO Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Armii Krajowej 4 A, 35-307 Rzeszów.

Podanie w CV danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.

RODO). Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku