Stolarz - 300 euro premii na start! - Drezno, Berlin, Monachium,Stuttgart,Norymbergia,Turyngia, Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Warsaw, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : - Produkcja mebli - Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej - Montaż mebli i wyposażenia sklepów - Produkcja i montaż schodów - Zabudowa wyposażenia - Obsługa maszyn stolarskich Wymagania : - Doświadczenie zawodowe - Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna, (komunikacja w miejscu pracy - wyłącznie w języku niemieckim) - Doświadczenie na rynku niemieckim będzie dodatkowym atutem - Samochód i prawo jazdy mile widzianeOferujemy : Zapewniamy : - Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich - Atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 euro netto w zależności od doświadczenia - Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą - Pełny dostęp do opieki zdrowotnej w Niemczech - Dodatki za pracę dodatkową - Płatne zakwaterowanie - Dodatki świąteczne i urlopowe - Na życzenie wypłata tygodniówek - Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych (konto bankowe, Kindergeld, urząd skarbowy)

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych