Konsultant Infolinii Pekao24
Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
pokaż mapę Kraków, małopolskie pokaż mapę
13 d. temu

Centrum Bankowości Bezpośredniej - spółka Banku Pekao S.A.

Miejsce pracy : Kraków , ul. Josepha Conrada 37 / Łódź, ul. Piotrkowska 288

Forma zatrudnienia : umowa o pracę / umowa zlecenia

Zadania :

  • Telefoniczna obsługa Klientów Banku Pekao S.A.
  • Helpdesk Bankowości Elektronicznej Pekao24
  • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji Klientów
  • Sprzedaż produktów bankowych
  • Oczekujemy :

  • Znajomości pakietu MS Office
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Umiejętności pracy na dużej ilości aplikacji
  • Dobrej komunikacji oraz pozytywnego nastawienia
  • Dyspozycyjności w wymiarze min. 120h miesięcznie lub więcej
  • Kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Nie musisz znać angielskiego, ale za jego znajomość płacimy więcej : )
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę (3 / 4, cały etat) : wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + programy sprzedażowe
  • Możliwa umowa zlecenia : elastyczny grafik i stawka godzinowa + programy motywacyjne + programy sprzedażowe
  • Pakiet szkoleń wstępnych za które Ci zapłacimy
  • Pakiety socjalne (prywatną opiekę medyczną, Multisport, wyjazdy i imprezy)
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju
  • Pracę u nas łatwo pogodzisz z nauką, obowiązkami rodzicielskimi czy realizacją swoich pasji
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj