Operator maszyn budowlanych / koparki
Personalhelden
Gliwice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Personalhelden.de jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego.

Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji oraz weryfikację każdej aplikacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator maszyn budowlanych / koparki Miejsce pracy : Magdeburg, Berlin, Duisburg Forma zatrudnienia : umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą Zakres obowiązków : Samodzielna obsługa maszyn (Mini Bagger) i dbałość o dobry stan techniczny, Przygotowywanie wykopów pod kable / instalacje Układanie rur Prace brukarskie Roboty ziemne Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają : Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w zawodzie przy pracach ziemnych, Znajomość języka niemieckiego, Uprawnienia na sprzęt np.

koparki - mile widziane Prawo jazdy kl. B lub C - mile widziane Oferujemy : Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem.

firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma) Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami oraz długoterminową, stabilną pracę Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formalności (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny) Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji Mamy nadzieję na owocną współpracę! Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych : E-

Mail : W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt : Kom. +48 512 295 062 lub +49 01590 4260 606 Tel +49 (541) 760 27 359 Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Majzner Consulting GmbH z siedzibą w Osnabrück zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Majzner Consulting GmbH z siedzibą w Osnabrück przy Franz-Lenz-Str. 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku