Specjalista ds. handlu i obsługi kluczowych klientów
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma produkcyjno-handlowa poszukuje osób do pracy na stanowisku Specjalisty ds. handlu i obsługi kluczowych klientów.

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie między innymi : 1. Sporządzanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych 2.

Telefoniczna obsługa kluczowych klientów 3. Prowadzanie korespondencji mailowej z klientami 4. Prowadzenie dokumentacji handlowej.

5. Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów. 6. Uczestnictwo w prezentacjach handlowych.Wymagania dla kandydatów : 1.

wykształcenie min. srednie 2. Umiejętność nawiązania i utrzymania dobrego kontaktu z klientami. 3. Komunikatywność i chęć pracy z klientami 4.

mile widziane prawo jazdyOferujemy : 1. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2. Ciekawe warunki zatrudnienia, 3.

Pracę w środowisku zgranego zespołu pracowników orProsimy przesyłać aplikacje za pomocą platformy lento.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku