ASYSTENT BIUROWY WARSZAWA!
FP Consulting
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

PRACA DLA CIEBIE CENTRUM WARSZAWY️ Prężnie rozwijająca się firma finansowa ze stabilną pozycją na rynku prowadzi rekrutacje na stanowisko asystenta biurowego.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w której chcesz się rozwinąć. Jesteś młody i ambitny ta praca jest dla Ciebie. Zakres obowiązków : - Obsługa podstawowego sprzętu biurowego - Prowadzenie korespondencji mailowej - Organizacja kalendarza - Archiwizacja dokumentów Co gwarantujemy : - Praca w wygodnych godzinach pon.

 • pt., 8 - 16 - Rozwój w strukturze firmy - Wynagrodzenie od 2700 zł miesięcznie netto - Praca w młodym zespole i fajna atmosfera - Biuro w prestiżowej lokalizacji centrum Śródmieścia NIE oczekujemy od Ciebie doświadczenia, przygotowany przez nas system wdrożenia gwarantuje Ci szybkie opanowanie powierzonych zadań. Czekamy na Ciebie!
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku