Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych
Wiener
Warszawa, Polska
1 d. temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Likwidacja szkód majątkowych korporacyjnych,
  • Udzielanie odpowiedzi na odwołania,
  • Prowadzenie teczki szkodowej w SLS,
  • Współpraca z biurami merytorycznymi odpowiedzialnymi za sprzedaż ubezpieczeń,
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami i organami administracji w zakresie prowadzonego procesu likwidacyjnego,
  • Inne czynności wspierające proces likwidacji szkód majątkowych.
  • OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Doświadczenia min. 2-3 lata w likwidacji szkód majątkowych,
  • Znajomości przepisów prawa związanych z likwidacją szkód, znajomości przepisów kodeksu cywilnego w zakresie ubezpieczeń,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • Zniżki na produkty firmowe.
  • Zgłoś tę pracę