Pracownik obsługi maszyn
PPU COMEX SP. Z O.O.
Wrocław
4 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik obsługi maszyn Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Opis stanowiska

PPU Comex Sp. z o.o., producent etykiet samoprzylepnych oraz innych produktów poligraficznych poszukuje osoby do obsługi maszyny przewijającej.

Mile widziane są również osoby bez doświadczenia.

Wymagania

  • chęć do pracy na stanowisku produkcyjnym
  • rzetelność i obowiązkowość
  • możliwość pracy na dwie zmiany
  • otwartość na nowe umiejętności
  • Oferujemy

  • przyuczenie do ww. zakresu obowiązków,
  • pracę w dwuzmianowym systemie czasu pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne i konkurencyjne zarobki,
  • premie świąteczne i uznaniowe,
  • dodatkowo : lunch, opiekę zdrowotną, dofinansowanie do wypoczynku letniego,
  • fundusz pracowniczy, możliwość korzystania z motocykli firmowych,

  • miłą atmosferę w pracy,
  • Zgłoś tę pracę