Publiczne przedszkole zatrudni woźną
Przedszkole Nr 426
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Przedszkole Nr 426 w Warszawie przy ul. Boguszewskiej 4, zatrudni osobę na stanowisku woźnej do której obowiązków należeć będzie utrzymanie porządku w przedszkolu.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie : utrzymanie czystości na terenie przedszkola, szykowanie stołówki do posiłków, zmywanie po posiłkach (zmywarka), dbałość o otoczenie zewnętrzne, itp.

 • sprzątanie przydzielonej sali, - pomoc przy dzieciach (ubieranie przy wyjściu na dwór) - uczestniczenie w wycieczkach Wymagania : -
 • znajomość środków czystości i umiejętność ich stosowania - mile widziana aktualna książeczka sanepidu - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -

  zapraszamy osoby miłe, zaangażowane, sumienne, chętne do podjęcia pracy na pełen etat. Osoby zainteresowane proszę o kontakt 22 6650563.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku