Praca na stacji paliw ORLEN w Strzelinie - Kasjer
Stacja Paliw ORLEN w Strzelinie
Ziębice, Dolnośląskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Stacja Paliw PKN ORLEN S.A. w Strzelinie Poszukuje kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA System pracy : - zmiany po 12 godz.

15 dni wolnych - 2 x wolny weekend (pt - nd) w miesiącu Zadania na stanowisku : - profesjonalna obsługa Klienta, - sprzedaż towarów i usług.

Wymagania : - uczciwość, - doświadczenie w obsłudze Klienta, - odporność na stres, - dyspozycyjność, - aktualna książeczka sanepidu.

Gwarantujemy : -Wysokie wynagrodzenie -Premię sprzedażową -Terminową wypłatę -Karta Pracownicza - rabaty na paliwo oraz na inne proudkty z oferty stacji paliw -Umowę o pracę -Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin -Elastyczny system pracy -Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.".

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku