Pracownik Magazynowy-Bielany Wrocławskie- bez doświadczenia!
Human&Hunter
Kobierzyce, Dolnośląskie
11 d. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku : MAGAZYNIER Miejsce pracy : BIELANY WROCŁAWSKIE Praca dla kobiet i mężczyzn.

PRACA OD ZARAZ!! Zadania : - komisjonowanie zleceń - rolety (lekkie rzeczy) NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!! Oferujemy : - umowę zlecenie, późniejsze przejście bezpośrednio pod zakład, -

pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy! - pracę 1-zmianową ( 7-15 / 15 : 30). Oczekujemy : - chęci do pracy, - zaangażowania w realizację powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny 881-338-338. Prosimy o dodanie klauzuli w treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych".

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku