Pielęgniarka psychiatryczna - Praca - Anglia i Walia
PCQ Healthcare
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

NABÓR Pielęgniarek psychiatrycznych Sieć szpitali i ośrodków psychiatrycznych poszukuje pielęgniarek psychiatrycznych do swoich placówek na terytorium Anglii i Walii.

Zapytaj o dostępne lokalizacje! ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE £28,000 £32,000 rocznie dla zarejestrowanej pielęgniarki £17,000 £21,000 rocznie dla pre-

reg (w trakcie rejestracji) £15,015 rocznie dla asystenta medycznego 4 tygodnie szkoleń wprowadzających 37.5 godzin tygodniowo z możliwością wypracowania nadgodzin 38 dni urlopu rocznie (wliczając święta państwowe) + dzień wolny w Twoje urodziny Odbiór z lotniska Możliwość rozwoju kariery zawodowej Benefity Zakwaterowanie & Podróż 2 tygodnie zakwaterowania w B&B i wsparcie w znalezieniu stałego zakwaterowania Opłacony pierwszy miesiąc czynszu i depozyt* Bilet lotniczy* Wsparcie w procesie rejestracji zawodowej NMC Darmowy parking i posiłki w trakcie pracy Rozszerzony Pakiet Macierzyński (£5000 pierwsze £1000 na początku urlopu i reszta po powrocie do pracy) Wymagania Aktywne prawo wykonywania zawodu w Polsce Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1 lub wyżej Doświadczenie w pracy jako pielęgniarka psychiatryczna mile widziane *Koszt do zwrotu w ratach miesięcznych.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku