Pracownik ds. wdrażania projektów unijnych
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Praca

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego.

Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko :

Stanowisko ds. wdrażania projektów unijnych

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie dla projektów infrastrukturalnych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Instrumentu Finansowego CEF Łącząc Europę" z kompletem załączników,
  • sporządzanie wniosków o potwierdzenie wkładu finansowego oraz prowadzenie całości spraw związanych z uzyskaniem decyzji Komisji Europejskiej, w tym koordynacja odpowiedzi i wyjaśnień na pytania Komisji Europejskiej,
  • sporządzanie deklaracji o przygotowaniu projektu, umów o dofinansowanie i aneksów do umów o dofinansowanie dla projektów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Instrumentu Finansowego CEF Łącząc Europę ,
  • przygotowywanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów,
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie merytorycznej zawartości projektów,
  • sporządzanie wniosków o płatność w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz raportów w ramach Instrumentu Finansowego CEF Łącząc Europę wraz ze sporządzaniem zestawień i kompletowaniem załączników potwierdzających wykonany zakres rzeczowy i poniesione wydatki.
  • Wymagane kwalifikacje :

  • wykształcenie wyższe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok pracy na stanowisku związanym z inwestycjami,
  • wiedza zawodowa z zakresu inwestycji, funduszy unijnych,
  • znajomość MS Word i MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • komunikatywność, gotowość do uczenia się oraz umiejętność myślenia analitycznego,
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie oraz umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
  • Korzyści dla Ciebie :

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
  • W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem : 03-734 Warszawa, ul.

    Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.

    W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa.

    Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

    Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku.

    Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.