Analityk – branża energetyczna
SMART-HR
Warszawa
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Analityk branża energetyczna Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta firmy z branży energetycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Analityk branża energetyczna

Miejsce pracy : Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Bieżąca analiza danych sprzedażowych (zarówno B2B jak i trading),
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu finansowego i controllingowego,
  • Wsparcie analityczne Grupy w zakresie zarządzania ryzykiem i controlingu operacyjnego,
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby dokumentacji cen transferowych, w tym m.in. weryfikacja stosowanych marż w transakcjach wewnątrzgrupowych,
  • Wsparcie i współpracę z innymi działami organizacji.
  • Wymagania

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane w sektorze energetycznym lub finansowym),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2+ / C1,
  • Wykształcenia wyższego (preferowane : ekonomiczne, finanse i rachunkowość lub pokrewne),
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym szczególnie Excela,
  • Umiejętności pracy na dużych zbiorach danych,
  • Znajomości VBA lub Pythona co będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości platform obrotu energią, zasad raportowania finansowego oraz regulacji dotyczących rynku energii elektrycznej,
  • Zdolności numerycznych i analitycznych.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się wysokiej postawy oraz dodatkowo premii rocznej,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, perspektywicznej firmie,
  • Pracę w miłej atmosferze, w otoczeniu profesjonalistów,
  • Możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w intensywnie rozwijającej się branży energetycznej.
  • Zgłoś tę pracę