Praca w dziale Back Office (bank)
LeasingTeam Professional
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko : Praca w dziale Back Office (bank) Zakres obowiązków : - Praca z dokumentacją klientów strategicznych - skanowanie, archiwizacja - Obsługa danych stałych klientów w systemach bankowych - Obsługa wniosków / dokumentacji klientów strategicznych w systemach bankowych Oczekiwania : - Znajomość rynku bankowego (nie jest konieczne, jednak mile widziane doświadczenie zawodowe / aktywności w tym obszarze) - Zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność - Otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności - Zdolności adaptacyjne i elastyczność - Rozwinięte umiejętności komunikacyjne - Odporność na stres - Umiejętność analitycznego myślenia - Umiejętność pracy w grupie Oferujemy : - Narzędzia niezbędne do pracy, - Wsparcie przełożonych oraz zespołu.

 • Praca w przyjaznej atmosferze, - Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju. Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
 • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku