Dekarz/ blisko granicy-Cottbus! - Cottbus, Niemcy
SaSa Rekrutacja
Lodz, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska : - Praca na wysokości na dachach płaskich - Montaż urządzeń zabezpieczających przed upadkiem i konserwacja Wymagania : - Doświadczenie w pracy jako dekarz - Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ - Podstawowa znajomość języka niemieckiego - Prawo jazdy kat.

BOferujemy : Oferujemy : - Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy - Wynagrodzenie w wysokości od 13.

90€ / h brutto+ diety 12,24€ - Możliwe nadgodziny - Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie - Darmowe zakwaterowanie - Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld - Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych