Monter
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Kąty Wrocławskie, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

MaManpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

Dla naszego norweskiego klienta, który specjalizuje się w branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko :

Jesteś monterem i posiadasz wieloletnie doświadczenie? W aktualnym miejscu pracy czujesz się niedoceniony, a Twoje pomysły nie są brane pod uwagę?

Rozkręć z nami norweski biznes i miej wpływ na rozwój firmy! Ruszamy od stycznia! Nie czekaj - aplikuj i wejdź z nami w rok 2020!

Zadania na stanowisko :

  • Montaż wyprodukowanych części
  • Praca z instrukcją produkcyjną
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na stanowisku montera lub podobnym
  • Możliwość dojazdu we własnym zakresie do Kątów Wrocławskich
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę - bezpośrednio podpisaną z naszym klientem
  • Wynagrodzenie w kwocie min. 4200 brutto + atrakcyjne premie
  • Praca w systemie dwu zmianowym, na pełen etat - wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • Wejdź w Nowy Rok z nową pracą! Daj sobie szansę na rozwój!

    Zaaplikuj i stwórz z nami zespół marzeń!

    Masz jakieś wątpliwości?

    Zadzwoń lub wyślij SMS’a o treści ’ Monter KW ’-a konsultant Manpower opowie o szczegółach oferty !!

    Zapraszam do kontaktu pod numer 696 547 626 / 606 428 087

    Miejsce pracy : Kąty Wrocławskie

    Oferta dotyczy pracy stałej

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych