Asystent/ka Działu Finansowego ds. Kontroli Kosztów
P.H.U. Jubiler Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
17 d. temu
source : Lento.pl

Pasja, zaangażowanie i radość tworzenia! Te cechy najlepiej opisują zespół ludzi, którzy pełni zapału i pozytywnej energii są częścią firmy PHU JUBILER działającej na rynku polskim od ponad 50 lat.

PHU Jubiler jest właścicielem sieci ponad 120 butików SWISS zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych na terenie całej Polski.

Codziennie dbamy o to, by nasza oferta była dopasowana do nieustannie zmieniających się potrzeb naszych klientów, poprzez rozwijanie i nawiązywanie współpracy ze światowymi markami z branży zegarkowej i modowej.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę? Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko : Asystent / ka Działu Finansowego ds.

Kontroli Kosztów Miejsce pracy : Warszawa Zakres obowiązków : - kontrola i analiza kosztów - weryfikacja dokumentów kosztowych / zakupowych pod kątem merytorycznym i rachunkowym, kontrola zgodności z procedurą obiegu dokumentów oraz autoryzacji kosztów.

Wymagania : - zdolności analityczne, skrupulatność i koncentracja na szczegółach - pracowitość, terminowość oraz systematyczność -

umiejętność zarządzania czasem, samodzielność w rozwiązywaniu zadań - dobra znajomość Excela - znajomość podstaw rachunkowości mile widziana.

Oferujemy : - stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - możliwość zdobycia dużego doświadczenia -

pracę w ambitnym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk "Aplikuj".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku