Koordynator zespołu rekruterów ze znajomością j.niemieckiego
Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław, Dolnośląskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU : Specjalista ds. rekrutacji Koordynator zespołu rekruterów rynek niemiecki i polski Miejsce pracy : Wrocław Obowiązki :

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • kontakty z pracodawcami,
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych,
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska. Wymagania :
  • preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • elokwencja,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność,
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane prawo jazdy Oferujemy :
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata,
  • stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus prowizje,
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata,
  • możliwość świadczenia pracy na odległość. Sposób aplikowania : Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail : W cv prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych : Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul.
  • Podwale 62 / 2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

    Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres : Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoba odpowiedzialna za rekrutację : Marzena Jaglińska Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62 / 2, Tel. 791080654