magazynier
Randstad Polska
Katowice, Polska
‎16 godz. temu

Lider z branży automatyki przemysłowej zatrudni magazynierów od zaraz!

Aplikuj! Praca w Katowicach (Zawodzie).

oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę (odprowadzane składki, płatne urlopy)
  • pakiet ciekawych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, system kafeteryjny i inne)
  • premie miesięczne, kwartalne
  • pracę na dłuższy okres - zależy nam, abyś został z nami jak najdłużej
  • zadania

  • obsługa systemu magazynowego
  • dostarczanie i odbieranie komponentów z i na produkcję
  • wysyłka komponentów
  • obsługa wózka widłowego
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego i pracy na magazynie
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47