Magazynier
Thermoplast Sp. z o.o.
Libiąż, małopolskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Firma Thermoplast Sp. z o.o., jeden z wiodących na rynku producentów profili z tworzyw sztucznych,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • Stabilną pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjny system wynagradzania.
  • Bony żywieniowe.
  • Karty podarunkowe na święta.
  • Nowoczesny program wdrożeniowy oraz cykl szkoleń.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.
  • Pracę w młodym, prężnym zespole.
  • Podstawowe zadania na stanowisku :

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy.
  • Nadzór zgodnością stanów magazynowych i prawidłowym zabezpieczeniem towarów w magazynie.
  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej.
  • Nadzór nad właściwym zabezpieczeniem towarów na czas transportu.
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie będzie dodatkowym atutem.
  • Oczekiwane uprawnienia na wózki widłowe.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie programów WORD i EXCEL.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.
  • Dyspozycyjność.
  • Odpowiedzialność.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych