Młodszy Specjalista ds. Księgowości z j. niemieckim
Manpower
Wrocław, Dolnośląskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko : Młodszy Księgowy z j. niemieckim Numer ref. MKS / 037 / WMR Zadania : *Analiza, kodowanie, weryfikacja i przetwarzanie faktur zgodnie z zasadami i procedurami *Obsługa zapytań od dostawców i nabywców *Współpraca z jednostkami lokalnymi w zakresie prawidłowej realizacji i dostawy procesów księgowych *Przetwarzanie wniosków w platformie SharePoint Wymagania : *Bardzo dobra znajomości języka niemieckiego (min.

B2) *Bardzo dobra znajomości języka angielskiego (min. B2) *Wykształcenia z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii *Mile widziane jest doświadczenie, jednak nie jest to warunek konieczny Oferujemy : *Umowę o pracę tymczasowa z realną szansą przejścia w struktury Klienta już po 6 m-cach *Możliwości rozwoju i nabycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy *Pakiet benefitów (Medicover, Multisport, PZU) *Bardzo dogodną lokalizację miejsca pracy *Wparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej Agencja zatrudnienia nr 412

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku