Pomocnik montera rusztowań (oferta ze szkoleniem)
OranjeGroep Polska Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem naszych projektów, poszukujemy osób na stanowisko : Pomocnik Montera Rusztowań - (bez doświadczenia -

oferta ze szkoleniem) Miejsce : Holandia / Belgia Masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Chcesz zdobyć nowy zawód? Interesują Cię wysokie zarobki i pakiet benefitów?

Znasz język angielski co najmniej w stopniu podstawowym? Masz w sobie gotowość do wyjazdu za granicę na terenie Holandii lub Belgii?

Cechuje Cię dobry stan zdrowia i brak lęku wysokości? Zależy Ci na wysokich zarobkach, pełnym ubezpieczeniu oraz składkach?

Obowiązki : Montaż i demontaż rusztowań typu Layher / Cuplock Podejmij wyzwanie, a otrzymasz : -Pełne, pre-finansowane, 11-

dniowe szkolenie zawodowe, dzięki któremu uzyskasz uprawnienia do wykonywania zawodu za granicą (holenderskie uprawnienia montera rusztowań-

Steigerbouwer oraz VCA), a także przygotujesz się ze strony praktycznej do wykonywania zawodu Monter Rusztowań - w trakcie szkolenia zapewniamy bezpłatnie : zakwaterowanie, szkolenie oraz wyżywienie.

Współpracujemy z jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych w Polsce, nasi kursanci zdają egzaminy z prawie 100% efektem -

szkolenie odbywa się w Opolu Ponadto zapewniamy : -Współpracę na długofalowych projektach. -Umowę, w ramach której odprowadzamy wszystkie świadczenia i składki.

Możesz zgłosić też bezpłatnie członków rodziny do ubezpieczenia. -Ubezpieczenie za granicą w ramach karty EKUZ. -Konkurencyjną atrakcyjną stawkę godzinową 10-

12 EUR na rękę / 1h netto -Zjazdy : po 6 tygodniach- 7 dni wolnego, po 10 tygodniach- 14 dni wolnego. -Bezpłatne zakwaterowanie i transport na miejscu.

  • Jedne z najlepszych warunków mieszkaniowych : apartamenty typu studio : osobna łazienka, kuchnia z aneksem, sypialnie maksymalnie 2 osobowe.
  • Samochód służbowy do codziennych dojazdów. -Bezpłatne wyposażenie w odzież roboczą, ochronną oraz narzędzia. -Bezpłatne badania wysokościowe.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych