Asystent działu administracji - j. niemiecki / niderlandzki
Cee Experts
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Asystenta działu administracji - j.

niemiecki lub niderlandzki Opis stanowiska Tłumaczenia standardowych tekstów Wsparcie koordynatora tłumaczeń Wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami oraz klientami w j.

niemieckim lub niderlandzkim Korespondencja mailowa i / lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w j. angielskim Kontrola nad obiegiem dokumentacji Wymagania Wykształcenie wyższe / edukacja w wybranym języku Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub niderlandzkiego (C1) Dobra znajomość języka angielskiego (B2) Gotowość do ciągłego rozwoju Sumienność i dokładność Oferujemy Atrakcyjne warunki zatrudnienia na zasadach umowy o pracę Kompleksowy program wdrożeniowy Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne / menedżerskie) Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku