Mechanik Samochodwy
BPBP S.A.
Bielsko-Biała
4 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

Naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych, osobowych, naczep, maszyn budowlanych (możliwość przyuczenia)

Oferujemy :

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Szkolenia w zakresie obsługi komputera.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowę o pracę, stałą pensję + premię).
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.
  • Różnorodność wykonywanych czynności.
  • Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń.
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.
  • Wymagania :

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych.
  • Min. rok doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera.
  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Prawo jazdy kat. B .
  • Zgłoś tę pracę