pracownik produkcji
Randstad
Rzgów, Łódzkie
3 d. temu

opis stanowiska

Szukamy osób, które szukają stałej pracy!

Praca na produkcji, gdzie masz możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • pakiet medyczny i sportowy
  • dofinansowania pracownicze
  • możliwość finansowania kursów na wózki widłowe, suwnice
  • zadania

  • prace produkcyjne przy maszynie i ich obsługa
  • pakowanie wyrobów
  • uzupełnianie surowców w silosach
  • ręczne dozowanie dodatków produkcyjnych
  • dowożenie i wywożenie surowców i opakowań na stanowisko pracy przed i po zakończeniu produkcji
  • prace pomocnicze w innych działach
  • oczekujemy

  • chęci do pracy w systemie dwu zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub / i suwnice lub chęć do podnoszenia kwalifikacji w tym zakresie
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47