Roczny program rozwoju talentów - produkcja
Strategie Personalne
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Naszym Partnerem jest firma produkcyjna z branży spożywczej (słone przekąski),należąca do międzynarodowej grupy, pracująca według najwyższych standardów.

W związku z rozwojem firmy proponujemy udział w programie stażowym, który umożliwi podjęcie pracy w różnych obszarach po jego ukończeniu.

Obszary te to : Zarządzanie produkcją Technologia produkcji Technologia opakowań Inne związane z produkcją i działami dookoła produkcyjnymi Program stażowy -

produkcja Miejsce pracy : Skawina Na tym stanowisku z pewnością będziesz mógł / mogła : Poznać różne obszary od produkcji, poprzez działy dookoła produkcyjne (doskonalenia produkcji, utrzymania ruchu, logistyki, technologii).

Odbyć staż w różnych działach (trwający 1-2 miesięcy). Obserwować pracę doświadczonych osób. Poznać nowoczesny zakład produkcyjny i procesy w nim zachodzące.

Brać udział we wdrażaniu standardów lean management. Rozwinąć swoje kompetencje i wiedzę oraz umiejętności praktyczne w różnych obszarach produkcji.

Proponujemy udział w trwającym 1 rok programie stażowym, który umożliwi Ci poznanie różnych obszarów powiązanych z produkcją.

Po programie możesz liczyć na ofertę pracy w firmie (stanowisko uzależnione od Twoich predyspozycji oraz aktualnych potrzeb organizacji).

Aby sprostać tym zadaniom, niezbędne będzie posiadanie : Wykształcenia kierunkowego (zarządzanie produkcją, technologia żywienia, inżynieria materiałowa, towaroznawstwo) studia ukończone lub ostatni rok studiów.

Dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu. Motywacji do rozwoju w obszarze produkcji. Umiejętności analitycznych. Umiejętności współpracy z innymi.

Chęci do rozwoju, nabywania nowej wiedzy. Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Nasz Partner proponuje w ramach stanowiska : możliwość poznania pełnego procesu produkcji staż płatny premie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bogaty pakiet socjalny i kartę MultiSport prywatną opiekę medyczną szkolenia językowe

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku