Obsługa zamówień z językiem czeskim/słowackim (home office)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obsługa zamówień z językiem czeskim / słowackim (home office)

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Szczecin

Obowiązki na stanowisku :

  • obsługa zamówień w imieniu klientów z Czech i Słowacji
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem zagranicznym
  • eskalacja problemów, związanych z łańcuchem zamówień
  • wprowadzanie zmian w zamówieniach
  • wykonywanie instrukcji roboczych
  • wykonywanie notatek służbowych z poczynionych działań
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania kierowane przez klientów
  • procesowanie dokumentacji w systemie SAP
  • Oczekiwania stawiane kandydatom :

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe, na stanowisku podobnym
  • znajomość procesów, związanych z procesowaniem zamówień
  • robocza znajomość systemu SAP
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność komunikowania się z klientem biznesowym w języku czeskim lub słowackim
  • znajomość języka angielskiego, na poziomie b2
  • znajomość języka słowackiego, na poziomie c1
  • Co oferuje klient :

  • pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • start pracy sierpień / wrzesień br.
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • Aplikuj