Kontroler Finansowy M/K
Michael Page
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
3 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Kontroler Finansowy M / K

  • 35693 MP PL
  • Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kontroler finansowy. Wybrany Kandydat będzie pracować w firmie produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Legnicy.

    Zachęcamy do aplikacji osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w obszarze kontrolingu w doświadczonym zespole specjalistów.

    Oferujemy

  • dofinansowanie nauki języka obcego
  • szeroki pakiet szkoleń
  • Opis stanowiska

  • Udział w procesie bud etowania oraz wyjaśnianie odchyleń
  • Przygotowywanie prognoz finansowych
  • Analiza kosztów i ich alokacji w nawiązaniu do polityki firmy
  • Udział w ciekawych projektach optymalizacyjnych z obszaru finansowego
  • Analiza rentownoœci obszarów produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów ad hoc na potrzeby grupy
  • Pomoc w ustalaniu dalszych działań w oparciu o analizę najważniejszych wskaźników finansowych
  • Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • wiedza praktyczna w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj

    i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    APLIKUJĘ

    DLACZEGO MICHAEL PAGE?

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od

    sprawdzonych pracodawców

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych