Barman / Kelner do JP’s Baru (k/m)
The Westin Warsaw
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Barman / Kelner do JP’s Baru (k / m)

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby lubiącej ludzi i pozytywnie nastawionej do codziennych wyzwań .

Nasze wymagania

  • Jesteś dynamiczny i kreatywny, który chce przeżyć przygodę życia w wyjątkowym miejscu,
  • Chcesz pracować w nowoczesnym barze hotelowym,
  • Lubisz troszczyć się o innych,
  • Jesteś osobą, która uśmiechem przyciąga do siebie ludzi,
  • Zadbasz o swobodny klimat w hotelowym barze, tak by goście mogli delektować się koktajlami przygotowanymi specjalnie dla nich,
  • Chcesz poznawać nowych ludzi z całego świata,
  • Jesteś dyspozycyjny (praca zmianowa)
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego.
  • To miejsce jest dla Ciebie! Dajemy Ci możliwości rozwoju - możesz poczuć swoją niezależność.
  • To oferujemy

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną, oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • komfortowe warunki pracy bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • The Westin Warsaw

    Jako największa firma hotelarska na świecie, Marriott International oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju kariery zawodowej i kulturę korporacyjną, która umożliwia pracownikom odniesienie sukcesu w ich osobistej podróży.