Starszy Konsultant w zespole Capital Markets
PwC
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach.

Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie.

Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii

Starszy Konsultant w zespole Capital Markets

Rola

wsparcie zespołu Capital Markets w obszarze doradztwa transakcyjnego i doradztwa księgowego, związanych z transakcjami na rynku kapitałowym (IPO / SPO oraz transakcje dłużne) polegające na wykonywaniu zadań związanych m.

 • in. z wykonaniem uzgodnionych prac dotyczących dokumentacji transakcyjnej - prospekt emisyjny, memorandum informacyjne; analiza formy i treści ujawnień finansowych w dokumentacji transakcyjnej;
 • wydawaniem listów poświadczających - tzw. comfort letters , raportowanie nt. informacji pro forma) oraz ogólne wsparcie procesu transakcyjnego,

  uczestnictwo / wsparcie w ramach projektów związanych z oceną gotowości spółek do przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej (IPO),

  praktyczne wykorzystanie znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,

  współpraca ze specjalistami innych działów PwC w ramach interdyscyplinarnego zespołu transakcyjnego dedykowanego do kompleksowego wsparcia klientów

  Profil kandydata

  min. 3-letnie doświadczenia w firmie konsultingowej bądź pokrewnej, z branży finansowo-rachunkowej (szczególnie mile widziane doświadczenie zdobyte w realizacji projektów doradztwa transakcyjnego lub w obszarze rachunkowości i sprawozdawczości finansowej),

  bardzo dobra umiejętność pracy w grupie oraz doświadczenie w pracy projektowej,

  duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  mile widziane uprawnienia zawodowe (PIBR, ACCA, CFA) lub zaawansowany etap ich zdobywania,

  wiedza z zakresu rachunkowości finansowej MSR / MSSF

  biegła znajomość języka angielskiego,

  bardzo dobra znajomość MS Excel,

  znajomość pakietu G Suite będzie dodatkowym atutem

  Nasza oferta

  szerokie możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej wśród wysokiej klasy specjalistów, w ramach innowacyjnych i niepowtarzalnych projektów,

  możliwość pracy dla renomowanych klientów międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm,

  bogata oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  wsparcie w uzyskiwaniu / kontynuowaniu kwalifikacji zawodowych (PIBR, ACCA, CFA),

  przejrzysta ścieżka kariery zawodowej,

  atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

  Chcesz mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość?

  Wybierz przyszłość w PwC. Łączymy nowe technologie z potrzebami biznesowymi.

  Wymyślamy rozwiązania, które kształtują rynki.

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

  k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek : https : / / www.pwc.pl / pl / o-nas / lista-spolek-pwc.

  html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako : PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

  Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np.

  targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności .

  To nigdy nie było tak proste - pokaż nam swój profil LinkedIn lub FB zamiast CV.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku