Specjalista ds. Księgowości
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko Specjalistki / Specjalisty ds. Księgowości.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad transakcjami pieniężnymi, sprawozdawczością do NBP i nad księgą należności oraz transakcjami sprzedażowymi.

Będzie także odpowiedzialna za fakturowanie sprzedaży non-trade oraz ewidencję księgową innych wybranych zdarzeń gospodarczych.

Do zakresu jej obowiązków należeć będze także kontrola ewidencji magazynowej, prawidłowe i terminowe raportowanie do GUS, czynny udział w zakresie bilansowego zamknięcia miesiąca i rocznego audytu finansowego oraz aktywna współpraca z centrum finansowo-księgowym.

Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki : ekonomia, finanse i rachunkowość) posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego / księgowej i posługujących się biegle językiem angielskim (min.

B2). Idealni Kandydaci powinni cechować się znajomością podstawowych zagadnień prawa podatkowego oraz polskiej ustawy o rachunkowości.

Wymaga jest także bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz SAP. Poszukujemy osób zorientowanych na realizację zadań, osiąganie wyników i znajdowanie rozwiązań.

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia (3-miesięczny okres próbny + umowa o pracę), możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.

in. prywatną opiekę medyczną).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku