OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Crew For You Sp. Z O.O. Solar For You. Sp.K.
Gliwice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie poszukujemy OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO Lokalizacja : Kleszczów (okolice Gliwic) Obowiązki : - Załadunki i rozładunki samochodów dostawczych - Przewożenie towaru wewnątrz magazynu - Realizacja zamówień zgodnie z wytycznymi, obsługa wózka widłowego Wymagania :

 • Sprawność fizyczna
 • W przypadku osób z Ukrainy znajomość języka polskiego,
 • Uprawnienia na wózki widłowe Warunki pracy :
 • Umowa o pracę
 • Praca na 2 zmiany (6-14, 14-22)
 • Wynagrodzenie : 3500 zł brutto miesięcznie
 • Premia kwartalna 100-1000 zł brutto
 • Nadgodziny w dni robocze +50%, nadgodziny w weekend
 • Opieka rosyjskojęzycznego koordynatora Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie - aplikuj ! Agencja zatrudnienia wpisana pod numerem KRAZ : 16810 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : do CV ze zdjęciem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.
 • z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810 do CV bez zdjęcia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106, Wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810 Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp.

  z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych.

  Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku