Retuszer - Fotograf
EUROFIRANY B.B.Choczyńscy Sp.J.
Żywiec, Śląskie
1 min. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Retuszer Fotograf Miejsce pracy : Żywiec OBOWIĄZKI : Obróbka, retuszowanie zdjęć produktowych, packshotów oraz aranżacyjnych przeznaczonych do druku oraz publikacji w Internecie, Wyszukiwanie atrakcyjnych zdjęć na stocku zdjęciowym, Współpraca z innymi działami w zakresie przygotowania materiałów graficznych.

WYMAGANIA : Umiejętność retuszowania zdjęć, Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop CC, Precyzyjne wycinanie elementów ze zdjęć, Poczucie estetyki.

OFERUJEMY : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Kartę zniżkową na nasze produkty, Paczki świąteczne, Rozwój zawodowy -

system szkoleń. Kandydaci spełniający w / w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV). W CV prosimy umieścić klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997r o ochronie danych osobowych".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku