MECHANIK/OPERATOR/P.ODLEWNI Niemcy 15€/h+40€dieta
Staffing PRO sp.z.o.o.
Poznan, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Korzystna oferta pracy! Wysokie stawki godzinowe oraz dieta 40€ za dzień roboczy!Darmowe zakwaterowania na poszczególnych stanowiskach.

Aplikuj już dziś i ciesz się korzyścią!Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.Ozarejestrowana pod nr KRAZ 23196,dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukujepracowników zainteresowanych podjęciem pracy na stanowiskach : 1.

MECHANIK PRZEMYSŁOWY, MECHATRONIK I MECHANIK MASZYN2. PRACOWNIK ODLEWNI3. OPERATOR MASZYN / CIĘCIE / OBRÓBKAOFERUJEMY : atrakcyjne zarobki - stawka 13,00-15,00 € / h brutto,dieta 40,00 € netto / za przepracowany dzieńdługotrwałą pracę w stabilnej firmie,niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślonyterminowo wypłacane wynagrodzenie na koniec danego miesiąca,pomoc w znalezieniu zakwaterowania przez pracodawcę, w pobliżu miejsca pracymożliwa opcja przejęcia na stałe przez klientarozmowy kwalifikacyjne prowadzone zdalnie (Teams / Skype).

WYMAGANIA NA STANOWISKU : MECHANIK / MECHANIK PRZEMYSŁOWY, MECHATRONIK I MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH. : wykształcenie zawodowe jako mechanik przemysłowy lub mechatronik lub inne podobne wraz z odpowiednim doświadczeniem zawodowymdoświadczenie w montażu elementów hydraulicznych lub elektronicznych - mile widzianedbałość o wysoki standard jakościrzetelny i sumienny sposób pracygotowość do pracy na 3-zmianyumiejętność pracy w grupie i dobra znajomość języka niemieckiego,prawo jazdy i własny samochòd (mile widziany)WYMAGANIA NA STANOWISKU : PRACOWNIK ODLEWNI.

wykształcenie zawodowe w sektorze metalowympraktyczne doświadczenierzetelny i sumienny sposób pracygotowość do pracy na zmianyumiejętność pracy w grupie i znajomość języka niemieckiego lub alternatywnie bardzo dobra znajomość języka angielskiegoprawo jazdy i własny samochòd (mile widziany).

WYMAGANIA NA STANOWISKU : OPERATOR MASZYN / CIĘCIE / OBRÓBKA,wykształcenie zawodowe w sektorze metalowym, np. jako mechanik przemysłowy lub inne podobnepraktyczne doświadczenie jako operator maszyny dla systemu plazmowego Microstep i samonacinania z rotatorem oraz przetwarzanie programów nestingu według rysunkówodpowiedzialność za usunięcie wyciętych części ze stołu tnącego i przekazanie ich dalej na produkcjęmonitorowanie maszyn podczas produkcji oraz aktywny udział w kontroli jakościdbałość o wysoki standard jakościrzetelny i sumienny sposób pracygotowość do pracy na 3-zmianyumiejętność pracy w grupie i dobra znajomość języka niemieckiego,prawo jazdy i własny samochòd (mile widziany).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku