Monter izolacji Niemcy - Umzug nach Poland
ISOFA Metalltechnik GmbH
Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Poland
19 d. temu
source : Best Jobs

Monter izolacji przemyslowej

Miejsce pracy : Bremen lub Hamburg

Oferujemy zatrudnienie na niemeickich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o prace wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

Pomożemy Ci skutecznie, Szybko und bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Zadania :

  • montaż izolacji cieplochronnej na rurach, zbiornikach, kotłach
  • Wymagania :

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozoemieanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. Stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód (Meile Widziane)
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawka
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (Bitte lesen Sie die Antwort auf die Frage - informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubespieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • Prosimy o dopaisy klazuki : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych tun realizacji procescu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dniar.

    O Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dniar., Dz. U. z 2014 r. , pozjednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / ao dobroblności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych