Poszukiwani pracownicy produkcji -darmowy transport
Randstad Polska
Słubice, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisku : PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy Sochaczew Nr ref.

96 / 11 / 2017 / KB / 11587 Praca tymczasowa Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) OFERUJEMY : umowę o pracę tymczasową (gwarancja wszelkich świadczeń, ZUS, urlop itp.

stawkę godzinową 16,77 zł brutto dodatek za pracę w godzinach nocnych stabilne zatrudnienie na pełen etat bądź część etatu zorganizowane darmowe dojazdy do pracy dofinansowanie do posiłków stała opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa) ZADANIA : praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych WYMAGANIA : duża motywacja do pracy książeczka sanepid umiejętność pracy w zespole dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym gotowość do podjęcia pracy w pozycji stojącej Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij sms o treści PRACA na numer telefonu 695 404 604 Oddzwonimy do Ciebie !!! Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani / Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę.

Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku