Konstruktor / projektant CAD k/m - Wolfsburg, Niemcy
Sogno-consulting
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Obowiązki :

  • Sporządzanie rysunków w programie AutoCad
  • Opracowywanie rysunków technicznych w zakresie modeli 3D oraz rysunków 2D, dla nowych i istniejących projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z kierownikami projektów oraz z działem produkcyjnym (prefabrykacja) Oczekujemy od Ciebie :
  • Wykształcenia wyższego technicznego np. budownictwo, mechanika i budowa maszyn oraz branże pokrewne
  • Znajomości programu AutoCad
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale konstrukcyjnym mile widziane w branży zabudowy ogniotrwałej
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego i gotowość do dalszej nauki warunek konieczny
  • Gotowości do relokacji do Niemiec (praca od pon.- pt.)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Umiejętność aktywnego zaangażowania się w pracę
  • Skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązkówOferujemy : Proszę do CV załączyć poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KATARZYNA TOMICZEK SOGNO-
  • CONSULTING, ul. Górna nr 14, 55 330 Miękinia, , moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym w czasie i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych