Płatny staż w dziale finansowym, marketingowym
Fundacja Sustinae
Alwernia, Małopolskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Fundacja Sustinae ogłasza nabór do programu : Od studenta do specjalisty- kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy .

Program współfinansowany ze środków PFRON. Wymagania : - ukończone studia I lub II stopnia w ciągu ostatnich 5 lat lub obecnie student ostatniego roku studiów uczelni małopolskiej, śląskiej lub mazowieckiej - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub dokument równoważny - chęć i gotować do rozwoju zawodowego - status osoby bezrobotnej lub nieaktywnej zawodowo Oferujemy : - 4 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym w wysokości 2100 zł brutto brutta / miesiąc - udział w szkoleniach specjalistycznych (kurs / szkolenie dostosowane do potrzeb Uczestnika programu) - możliwość realizacji szkoleń / kursów w czasie zatrudnienia do końca września 2020 r.

 • wsparcie w procesie rekrutacji oraz skutecznych kontaktach z pracodawcami - dodatek motywacyjny w poczet pokrycia kosztów zakwaterowania, dojazdu do pracodawcy, zatrudnienia tłumacza języka migowego, asystenta osoby niepełnosprawnych w wysokości 400 zł / miesiąc przez 12 miesięcy Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku