Pracownik Montażu - Zakład Trakcji
ABB
Aleksandrów Łódzki, Poland
9 d. temu

Twoje zadania to : - wykonywanie montazu zgodnie z obowiazujacymi przepisami i instrukcjami; - prawidłowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadan.

Additional information

 • W zamian za swoja prace otrzymasz od Nas : - wynagrodzenie od 3000 zł brutto; - umowe o prace zawarta bezposrednio z nami;
 • mozliwosc pracy w systemie zmianowym; - bezpłatny dojazd : Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddebice, Łódz Centrum, Łódz Teofilów, Aleksandrów Łódzki;
 • mozliwosc przystapienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej; - dofinansowanie do MultiSport, mozliwosc korzystania z ZFSS( pozyczki zakładowe, paczki swiateczne);
 • premie roczna do 10% rocznego wynagrodzenia brutto; - mozliwosc zdobycia uprawnien UDT : suwnice, wózki widłowe; - bardzo dobre warunki pracy przede wszystkim dbamy o Twoje bezpieczenstwo.
 • Jesli posiadasz chec do pracy i pozytywne nastawienie aplikuj do nas badz skontaktuj sie telefonicznie pod numerem 662 594 877.

  Równoczesnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłacznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierac klauzule : Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporzadzenie o ochronie danych)".

  Wyrazam równiez zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji .

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku