Klejenie tuneli wentylacyjnych - 20zł/h
Fallwork
Swarzędz, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Klejenie tuneli wentylacyjnych Miejsce pracy : Swarzędz Jasin Oferujemy : -pracę od poniedziałku do piątku -atrakcyjną stawkę godzinową 20,04 zł / h -możliwość zdobycia nowych umiejętności i zapoznania się z nowymi technologiami Wymagania : -mile widziane doświadczenie na produkcji -brak przeciwwskazań do prac fizycznych -gotowość do pracy w prężnie działającej i rozwijającej się firmie -staranne wykonywanie powierzonych czynności -dyspozycyjność Oczekujemy : -gotowości do podjęcia pracy od zaraz w trybie dwuzmianowym (6-14 / 14-22) -sumienności, staranności i dbałości o narzędzia tel 790790446 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)" Ogłoszenie wystawione przez APT 6231

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku