Software Developer C# Desktop
TeamQuest Sp. z o.o.
Lublin, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz klient, to lubelski Software House, dynamicznie rozwijająca się firmą, która chętnie inwestuje w nowe technologie. Dzięki temu oferuje pionierskie rozwiązania doceniane zarówno w Polsce, jak i Niemczech.

Profesjonalny zespół liczący 40 osób potrafi zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie na usługi IT, od biznesowych czy przemysłowych web / mobile aplikacji i systemów zarządzania po wdrożenie i integrację systemów oraz wsparcie techniczne.

Wymagania :

  • znajomość języka C# 8
  • doświadczenie w projektach komercyjnych (min. 3 lata)
  • znajomość WinForms, WPF
  • znajomość wzorca MVVM oraz języka XAML
  • znajomość pracy z oprogramowaniem kontroli wersji (Git i SVN)
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość zagadnień testowania aplikacji
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • współpraca z doświadczonym zespołem i możliwość rozwoju przy międzynarodowych projektach (głównie współpraca z Polską i Niemcami),
  • pracę w oparciu o wybraną formę współpracy (B2B z płatnymi urlopami, umowa o pracę)
  • pracę w dobrej atmosferze w nowym biurze
  • elastyczne godziny pracy
  • piłkarzyki i pyszną kawę
  • kursy angielskiego, szkolenia specjalistyczne
  • pizza days, owoce w biurze
  • imprezy / wyjazdy integracyjne
  • Obowiązki :

  • analiza wymagań funkcjonalnych
  • projektowanie rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
  • tworzenie materiałów projektowych : specyfikacji wymagań, testów jednostkowych i dokumentacji
  • aktywne wsparcie zespołu wdrożeniowego
  • aktywny udział w procesie utrzymania i rozwoju tworzonych systemów
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.