Praktykant/ Asystent w Zespole Cen Transferowych (Dział Doradztwa Podatkowego)
Ernst & Young AG
Warszawa, Poland
11 d. temu

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 212 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.

EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności. Ceny transferowe są związane z wieloma aspektami działalności firmy.

Szacuje się, że ponad połowa obrotów handlowych na świecie odbywa się w ramach transakcji wewnątrzgrupowych. Projekty realizowane przez Zespół Cen Transferowych Ernst & Young obejmują szczegółową analizę transakcji od strony finansowej i podatkowej oraz uwarunkowań i celów biznesowych grup kapitałowych, tak aby ograniczyć ryzyko zakwestionowania przez ograny podatkowe cen stosowanych w transakcjach z podmiotami powiązanymi, a tym samym narażenia grupy na dodatkowe koszty.

Zespół Cen Transferowych Praktyki lub praca w Zespole Cen Transferowych Ernst & Young dadzą Ci możliwość zmierzenia się z problematyką cen transferowych, która dotyczy większości grup kapitałowych na świecie.

W naszym Zespole zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego odbywa się praktycznie od pierwszego dnia praktyki, bo od początku będziesz zaangażowany / zaangażowana w realizację projektów dla klientów, a nie prace pomocnicze lub administracyjne.

Członkowie naszego Zespołu pomogą Ci stopniowo zdobywać wiedzę i praktykę zawodową, dzieląc się z Tobą swoimi doświadczeniami.

Jeżeli interesują Cię wyzwania analityczne, ale cenisz również relacje z Zespołem i klientem, znajdziesz to w naszym Zespole, dzięki specyfice naszych projektów nastawionych na rozwiązywanie problemów, ale również na ścisłą współpracę zespołów roboczych z klientem.

Poszukujemy Praktykantów i Asystentów do Zespołu Cen Transferowych (biuro w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku). Od kandydatów -

studentów kierunków ekonomicznych lub matematycznych - oczekujemy :

 • zdolności analitycznych,
 • bardzo dobrych wyników na studiach,
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
 • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
 • dobrej organizacji pracy i zaangażowania.
 • Oferujemy :

 • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie,
 • naukę od najlepszych specjalistów,
 • pracę w różnorodnych zespołach,
 • stabilne warunki zatrudnienia,
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
 • Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, załączenie CV oraz pełnego wykazu ocen ze wszystkich lat studiów.

  EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.

  EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku .

  Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności. #LI-PL

  Aplikuj
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj
  Kontynuuj
  Formularz wniosku