Konsultant ds. rekrutacji
Full Job
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) poszukuje dobrze zorganizowanej oraz dyspozycyjnej osoby do pracy na stanowisku konsultanta ds.

rekrutacji pracowników tymczasowych. Zakres obowiązków : - wsparcie Agencji w realizacji procedur administracyjnych, - pośrednictwo między Agencją, a pracownikami, -

przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, - prowadzenie baz danych, - dbanie o prawidłowy przepływ informacji, - archiwizacja dokumentacji.

Wymagania : - dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie, - dokładność i zaangażowanie, - prawo jazdy kat. B - konieczność dojazdów do pracowników, -

mile widziana znajomość języka ukraińskiego (nie jest to warunek konieczny) Oferujemy : - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie, -

możliwość rozwoju stanowiska, - kompleksowe szkolenie wprowadzające. Zapraszamy do aplikowania! Proszę o dołączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie 20-023, ul. Fryderyka Chopina 33 / 1. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku