Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Przestrzenią Aptek
NEUCA S.A.
Toruń
8 d. temu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • tworzenie planogramów ekspozycji produktów - zgodnie z przyjętymi standardami i harmonogramami,
  • mierzenie efektywności wdrożonych rekomendacji merchandisingowych,
  • praca nad ciągłym podnoszeniem jakości standardów tworzonych planogramów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach aranżacji zewnętrznej i wewnętrznej aptek.
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy :

  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Office,
  • samodzielności oraz dokładności w działaniu,
  • orientacji biznesowej,
  • Mile widziane :

  • znajomość obsługi programu Spaceman,
  • umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL,
  • praktyczna wiedza z zakresu merchanidisngu.
  • Oferujemy :

  • pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
  • uczestnictwo w budowie innowacyjnych rozwiązań na rynku zdrowia w Polsce,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych