Lider linii produkcyjnej
Kilargo sp. z o.o.
Dobroń, Łódzkie
6 d. temu

Kilargo - polski producent lodów poszukuje chętnych do pracy na stanowisku : Lider linii produkcyjnej Zadania : *nadzór nad linią produkcyjną *nadzór nad pracą podległych pracowników *obsługa maszyn przemysłowych *wykonywanie drobnych napraw i przezbrojeń Oczekiwania : *doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziana produkcja spożywcza *doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem *umiejętność liczenia *wykształcenie średnie techniczne lub spożywcze *dobra organizacja pracy własnej i innych *gotowość do pracy w systemie zmianowym Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Proszę w CV umieścić zapis : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez firmę Kilargo Sp.

z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

08.97 (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku