Sprzedawca
Circle K Polska Sp. z o.o.
Stargard Szczeciński, ul. Szczecińska 19
5 d. temu

TY TROSZCZYSZ SIĘ O KLIENTÓW. MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE

Życie w naszych sklepach toczy się przez całą dobę. Razem z kolegami z naszej firmy nauczysz się stawiać czoła różnorodnym zadaniom, zyskasz nowe umiejętności i wiele zabawnych chwil w swoim nowym, energicznym zespole.

Nie ma dwóch podobnych do siebie dni, każdy dzień w naszej firmie niesie nowe wyzwania i nowe zadania do rozwiązania. W zamian za twój entuzjazm i próby uproszczenia codziennego życia naszym klientom, możemy obiecać ci interesujący zakres obowiązków i cenne doświadczenie zawodowe.

Jeśli będziesz gotów do nas dołączyć, wykazać się inicjatywą i poświęcić czas naszym klientom, to my zapewnimy trampolinę dla Twojej zawodowej przyszłości.

Jako sprzedawca, jesteś jednym z naszych najważniejszych pracowników. To Ty codziennie spotykasz i witasz się z naszymi klientami.

Razem ze swoim wyjątkowym zespołem współpracowników będziesz utrzymywał sklep w doskonałym stanie i będziesz serwował klientom nasze główne kategorie, z których jesteśmy dumni -

jedzenie, kawę, myjnię samochodową i paliwo.

Aby odnieść sukces, musisz mieć dużo energii i zdolność żonglowania kilkoma zadaniami jednocześnie, sprawnie rozwiązywać nieoczekiwane sytuacje, a jednocześnie zapewniać szybką i przyjazną obsługę naszym klientom-

pamiętając o uśmiechu : )

Twoje kluczowe obowiązki w pracy :

Zapewnienie szybkiej i przyjaznej obsługi klientów

Utrzymanie sklepu w doskonałym stanie

Sprzedaż produktów i obsługa kasy

Czerpanie z zabawnych chwil ze swoimi kolegami i klientami każdego dnia

Jakiej osoby poszukujemy : Lubiącej innych ludzi

Energicznej

Wiemy, że najlepsze firmy są zbudowane ze wspaniałych ludzi takich jak Ty. Więc dołącz do nas!

Z niecierpliwością czekamy na Twoje CV!

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .
Kontynuuj
Formularz wniosku